Aktualności

Kolejna edycja 9 miesięcznego Kursu Wolontariusza Pro-Life!

Głównym celem kursu jest wykształcenie wolontariuszy do pracy z ludźmi w różnych organizacjach. Chcemy im zaoferować warsztaty, szkolenia, coś co przyda im się w życiu i późniejszej pracy, nie tylko jako wolontariusz. Przede wszystkim skupiamy się na tym, żeby przygotować ich do pracy w naszej fundacji i innych organizacjach, do których może kiedyś trafią. 

Kurs wolontariusza pro-life trwa symboliczne dziewięć miesięcy, tak jak okres ciąży. W tym okresie zapewniamy warsztaty m. in. z wizerunku, dziennikarstwa, wypowiedzi publicznych, pracy z seniorami czy pracy z dziećmi. Ten ogrom warsztatów składa się na taką pełnię dziewięciu miesięcy. Tworzy się jakby nowe życie.

Kurs kończy się certyfikatem, który jest uznawany w późniejszej pracy, a także na koniec podstawówki, przy egzaminie ósmoklasisty.

Wydarzenie to adresowane jest głównie do ludzi młodych. Klaudia, uczestniczka kursu mówi nam, dlaczego zdecydowała się na udział:

Zajęcia odbywają się w siedzibie fundacji, przy ul. Jasnogórskiej 43. Wszyscy chętni, którzy chcieliby jeszcze dołączyć, proszeni są o zgłoszenie poprzez adres mailowy biuro@zyciacud.pl, bądź oficjalny fanpage Fundacji dla Życia i Rodziny na Facebooku, do 4 stycznia 2020 roku.