Proroczy Pontyfikat - Peter Hocken

Zbiór refleksji dotyczący pontyfikatu papieża Franciszka, albo też Kościoła, któremu posługuje Franciszek jako jego głowa, jako żyjący Piotr.

KSIĄŻKA + PŁYTA Z NAGRANIAMI + KONSPEKTY

Książka - Ilość stron: 116
Płyta CD - ponad 18 godzin nagrań 
Konspekty - 87 stron w pliku PDF

Z wielką radością przekazuję wszystkim do ręki Proroczy Pontyfikat – zbiór refleksji ks. dr Petera Hockena dotyczący pontyfikatu Papieża Franciszka, albo też Kościoła, któremu posługuje Franciszek jako jego głowa, jako żyjący Piotr. Dlaczego jest to tak ważne? W naszym kościele dużo mówimy o papieżu Franciszku, ale tej intensywności rozmów nie towarzyszy podobnie intensywna głębia refleksji. Namysł nad wypowiedziami papieża Franciszka dotyczy w dużej mierze udzielanych przez niego wywiadów czy wypowiedzi formułowanych ad hoc, natomiast w niewielkim stopniu w Kościele Polskim mamy pragnienie, determinację i energię, żeby sięgać po najważniejsze Franciszkowe teksty i po znaki, których dokonuje, a które mają wymiar prorocki […]. Niniejsza pozycja, którą zawdzięczamy pośmiertnie ks. Peterowi Hockenowi, doskonale wpisuje się w program Ducha Świętego, w rzeczywistą medytację nad tym, co Duch Święty mówi do Kościoła w czasie tego pontyfikatu. 
Abp Grzegorz Ryś 


Kupując produkty w naszym sklepie wspierasz działania mające na celu ochronę życia i stajesz się częścią środowiska Pro-life - Dziękujemy!  

Cena: 35,00  zł
Dostępność:
niedostępny

Galeria produktu

Proroczy Pontyfikat - Peter Hocken
Proroczy Pontyfikat - Peter Hocken