Często Pomagam! - Korpus Solidarności

Ogólnopolskie Forum Wolontariatu w Warszawie

Rozpoczęło się Ogólnopolskie Forum Wolontariatu zorganizowane przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu Korpusu Solidarności! 

Tegoroczne forum odbywa się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie i kolejny raz biorą w nim udział również nasi przedstawiciele - Grzegorz Nienartowicz i Nikodem Nienartowicz.

To okazja do spotkania się z ludźmi, którym wolontariat szczególnie leży na sercu! Jest czas na warsztaty, ale także na wizyty studyjne w warszawskich organizacjach pozarządowych. To czas wzajemnej wymiany doświadczeń i rozpalania pasji do pomagania! 

Od 2020 roku jesteśmy partnerem Ogólnopolskiego programu o nazwie Korpus Solidarności - to dzięki niemu, możemy skupić swoją uwagę na tych, którzy kierują swój wzrok na najbardziej potrzebujących i robią to bezinteresownie.

Więcej o Korpusie Solidarności, Narodowym Instytucie Wolności oraz o działaniach realizowanych przez nas w ramach tego programu znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Projekt sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #KorpusSolidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.


✅ Fundacja wolności i Rozwoju Społecznego:

www.fundacjawirs.pl

✅ Korpus Solidarności:

www.korpussolidarnosci.gov.pl

✅ Narodowy Instytut Wolności: 

www.niw.gov.pl