Często Pomagam! - Korpus Solidarności

Narodowy Dzień Życia w Częstochowie

Razem ze Stowarzyszeniem "DLA RODZINY"/Częstochowskie Centrum Wsparcia Rodziny, Związkiem Dużych Rodzin 3 Plus, Stowarzyszeniem Betel, Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich Archidiecezji Częstochowskiej i Stowarzyszeniem Pomocy Potrzebującym PODAJ DALEJ Zapraszamy Was do świętowania Narodowego Dnia Życia!

Życie to nie temat do dyskusji i kłótni! To uniwersalna wartość, która powinna być ważna dla każdego człowieka. Dlatego będziemy zachęcać do czerpania z życia pełnymi garściami! Będzie to również czas na dowiedzenie się o tym, jak można dzielić się ,,życiem" z innymi!

W trakcie świętowania odbędzie się zbiórka nakrętek dla Jacka dlatego jeśli zbierasz nakrętki w domu, w szkole, na uczelni, w miejscu pracy możesz przynieść je jutro i dołącz do wielkiej zbiórki nakrętek z okazji Narodowego Dnia Życia!


Każdy z uczestników i przechodniów otrzyma fasolkę Jaś z krótką instrukcją jak łatwo można zatroszczyć się o życie poprzez posadzenie fasolki w ziemi i zapewnienie jej odpowiednich warunków wzrostu. Fasolka jest materialnym wyrazem tegorocznego hasła ,,Pozwól Życiu Wzrastać”, a jej symbolika ma przypomnieć nam, że każdy z nas potrzebuje odpowiednich warunków do wzrostu, dlatego warto dbać zarówno o siebie jak i o innych.