Zapraszamy na nasza stronę internetową
Menu
KONTAKT

tel.: 575 636 736

Przyjaciele, darczyńcy i sponsorzy

Media o nas

Radio, prasa, telewizja, autobus - wszędzie możemy uświadomić sobie początek naszej przygody w bezpiecznym życiu :) 


czestochowskie24.pl 

Radio Fiat 

MPK w Częstochowie Sp z o o

#bezpieczeństwozaczynasięodrodziny#zyciacud#kupelnizycia

czestochowskie24.pl

Spotkanie Wolontariuszy

Składamy, formujemy, układamy, gnieciemy - kartki papieru? CHARAKTER! Młodzi liderzy w ferworze twórczym!

W środę 24 października 2018r w  Muzeum monet i medali Jana Pawła II.odbyła się oficjalna gala podsumowująca główną część projektu, jaką były warsztaty stacjonarne i wyjazdowe dla dzieci i młodzieży "Bezpieczeństwo zaczyna się od Rodziny"

Wśród dźwięków częstochowskiego zespołu AmperA usłyszeć można było gromkie brawa dla uczestników i prowadzących warsztaty :) 

Nagrodzeni wraz z rodzinami zostali zaproszeni na poczęstunek i spędzenie tego uroczystego wieczoru wspólnie w naszym towarzystwie:)

Ostatnie warsztaty wyjazdowe, ale to nie koniec. To początek drogi we współpracy z fundacją. Nowe grupy, nowe możliwości, świeże pomysły...

Nasz patron św. Jan Paweł II

Nasz patron św. Jan Paweł II 40 lat temu został wybrany przez konklawe na Papieża.

Zaraz po wyborze powiedział do zgromadzonych tłumów: " Najwybitniejsi kardynałowie powołali nowego biskupa Rzymu. Powołali go z dalekiego kraju, z dalekiego, ale jednocześnie jakże bliskiego poprzez komunię w chrześcijańskiej wierze i tradycji..."

Dzień Dziecka Utraconego

Dziś, 15 października obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. W Sanktuarium św. Józefa o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św.